Najczęściej zadawane pytania

Maty ochronne Tempotrax są to wysokiej jakości maty ochronne do gruntu z polietylenu dla ruchu pojazdów, na budowach i dla pieszych. Opracowane przez nas skandynawskie konstrukcje z tworzyw sztucznych o wysokiej jakości.

Żadnych prac konserwatorskich, żadnych uszkodzeń sprzętu, żadnych opóźnień w pracy. Ochronisz trawniki, grunt, asfalt. Usprawnisz pracę. Oszczędzisz na wydatkach / kosztach.

Miękkie warunki gruntowe lub powierzchnie, które muszą być zabezpieczone przed ścieraniem, gdzie nacisk musi być rozłożony równomiernie. Trawniki, kamienie, obszary błotniste lub drogi żwirowe. Maty rozprowadzają nacisk i pozwalają na pracę bez zbędnych kosztów prac remontowych. Poręczne uzupełnienie płyt stalowych i lepsza alternatywa dla drewnianych paneli / sklejki.

Używamy wysokiej jakości tworzywa polietylenowego zapewniając minimalny wpływ na środowisko naturalne. Wszystkie nasze tworzywa sztuczne są przez nas poddawane recyklingowi, minimalizujemy transportu i stosujemy recykling z certyfikatem ISO. Plastik nie absorbuje niebezpiecznych zanieczyszczeń naziemnych i zapewnia minimalne zanieczyszczenie na budowach.

Maty Tempotrax do ochrony gruntu mogą być łatwo przenoszone ręcznie. Oferujemy uchwyty, system podłączania i haki do łatwego transportu. Do większych terenów budowy i scen opracowaliśmy windy próżniowe łatwe do zastosowania z prostym wózkiem widłowym. System pozwala oszczędzić na roboczogodzinach i pracy fizycznej, zarówno podczas montażu, jak i demontażu systemu podłoża / mat.

Dostosowujemy produkty do potrzeb indywidualnych, możemy zaprojektować maty do wszelkiego rodzaju zastosowań. Od 4 mm grubości do 18 mm, a nawet do 40 mm do specjalnych ciężkich warunków terenowych. Mamy 8 standardowe rozmiary w różnych grubościach do natychmiastowej dostawy do Państwa obiektu.