Ochrona gruntu do pracy i jazdy na powierzchniach, które muszą zostać wzmocnione i zabezpieczone

Zapraszamy na naszą stronę Ochrona Gruntu.pl oraz do firmy Norpap. Specjalizujemy się w ochronie powierzchni, produkcji nawierzchni tymczasowych dla ruchu pieszych i pojazdów oraz systemów ochrony gruntu podczas imprez, na obszarach roboczych. Nasze produkty są wysokiej jakości i są dostępne w niskiej cenie, a my jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do potrzeb indywidualnych. Materiały w 100% nadają się do recyklingu.

Wytrzymałe, solidne maty jezdniowe, płyty gruntowe, łatwe w użytkowaniu i umożliwiające ręczne przenoszenie. Efektywnie rozprowadzają obciążenie, optymalizują wyporność i chronią fundamenty. Odporne na obciążenie statyczne do 80 ton na metr kwadratowy – koparki kołowe, koparki na gumowych lub stalowych gąsienicach. Wykonujemy zabezpieczenia gruntu w 8 standardowych rozmiarach, aby spełnić specyficzne wymagania. Łatwe w montażu ręcznym lub z zastosowaniem maszyn. Waga

od 19 kg do 54 kg. Stosowane przez nas tworzywa sztuczne wysokiej jakości, nadające się do recyklingu zapewniają zarówno minimalny wpływ na środowisko naturalne, jak i chemiczną i odporną na warunki atmosferyczne ochronę gleby do wszystkich zastosowań.

Markskydd i Väst - Sweden

+46 31 309 11 00


INFORMACJE O FIRMIE

Markskydd i Väst AB. Orgnr: 556852-8383
Sisjö kullegata 8, 421 32 Västra Frölunda, Swecja.

info@markskydd.se