Czym są maty PR? Maty ochronne do gruntu?

Maty ochronne PR są to wysokiej jakości maty ochronne do gruntu z polietylenu dla ruchu pojazdów, na budowach i dla pieszych. Opracowane przez nas skandynawskie konstrukcje z tworzyw sztucznych o wysokiej jakości.

Dlaczego warto skorzystać z naszego systemu ochrony gruntu?

Żadnych prac konserwatorskich, żadnych uszkodzeń sprzętu, żadnych opóźnień w pracy. Ochronisz trawniki, grunt, asfalt. Usprawnisz pracę. Oszczędzisz na wydatkach / kosztach.

Które powierzchnie i obszary zastosowań mogą być chronione za pomocą mat ochrony gruntu?

Miękkie warunki gruntowe lub powierzchnie, które muszą być zabezpieczone przed ścieraniem, gdzie nacisk musi być rozłożony równomiernie. Trawniki, kamienie, obszary błotniste lub drogi żwirowe. Maty rozprowadzają nacisk i pozwalają na pracę bez zbędnych kosztów prac remontowych. Poręczne uzupełnienie płyt stalowych i lepsza alternatywa dla drewnianych paneli / sklejki.

Jak maty Markskydd wpływają na środowisko?

Używamy wysokiej jakości tworzywa polietylenowego zapewniając minimalny wpływ na środowisko naturalne. Wszystkie nasze tworzywa sztuczne są przez nas poddawane recyklingowi, minimalizujemy transportu i stosujemy recykling z certyfikatem ISO. Plastik nie absorbuje niebezpiecznych zanieczyszczeń naziemnych i zapewnia minimalne zanieczyszczenie na budowach.

Czy maty są łatwe w montażu, transporcie i utrzymaniu?

Maty PR do ochrony gruntu mogą być łatwo przenoszone ręcznie. Oferujemy uchwyty, system podłączania i haki do łatwego transportu. Do większych terenów budowy i scen opracowaliśmy windy próżniowe łatwe do zastosowania z prostym wózkiem widłowym. System pozwala oszczędzić na roboczogodzinach i pracy fizycznej, zarówno podczas montażu, jak i demontażu systemu podłoża / mat.

Jakie rozmiary mat ochronnych gruntu są dostępne?

Dostosowujemy produkty do potrzeb indywidualnych, możemy zaprojektować maty do wszelkiego rodzaju zastosowań. Od 4 mm grubości do 18 mm, a nawet do 40 mm do specjalnych ciężkich warunków terenowych. Mamy 4 standardowe rozmiary w różnych grubościach do natychmiastowej dostawy do Państwa obiektu.

Czy maty odzyskują swój kształt, po wyginaniu podczas stosowania?

Maty PR do ochrony gruntu odzyskują swój kształt po użyciu. Maty równomiernie rozprowadzają nacisk po powierzchniach. Jeśli grunt nie jest płaski, maty naginają się, ale odzyskują swój pierwotny kształt, kiedy zostają umieszczone ponownie na palecie celem magazynowania i użytkowania na następnej budowie.